Hakkımızda

 

 

ÜNAL PRES; Konya'da Hidrolik pres ve eksantrik pres tamir alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.tank ve kazan imalat pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız, geçen zaman içinde pek çok presin onarım ve revizyon işlerini başarıyla tamamlamış ve üretimin yarıda kalmasına müsade etmemiştir.


Faaliyet Alanımız İçinde ; Eksantrik pres ve hidrolik pres tamiratı yer almaktadır. Geçen zaman içinde pek çok Eksantrik pres ve hidrolik pres tamiratını gerçekleştirmiştir. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.


Hizmet verdiğimiz sektörde, zamanın önemi çok büyüktür. Servisimize gelen presin onarımına hemen başlanır. Öngörülen zaman dilimi içinde de tamamlanır. Şunu çok iyi biliyoruz ki; Onarımı yapılmakta presi dört gözle bekleyen sanayici var. Bu nedenle yaptığımız işin önemini biliyoruz.


Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..

Pres tamircisi, konya hidrolik pres tamiri, eksantrik pres tamiri, atölye presi tamiri, Konya pres tamircisi, Konyada pres tamiri tamiratı,pres tamircisi,hidrolik pres tamiri tamiratı,eksantrik pres tamiri tamiratı, hidrolik pres tamiri tamircisi,eksantrik pres tamiri tamircisi