.::. Hidrolik Pres Tamiri

 

 

 

Presler, elektrik motorundan alınan dönme hareketini mekanik enerjiye çeviren ve bu enerjiyi kullanan makinalardır. Hidrolik presler yağ basıncı ile çalışan preslerdir. Presler tahrik sistemlerine göre Eksantrik presler ve Hidrolik presler olmak üzere iki sınıfa ayrılırlar.


Üretim sektöründeki makinalarınızın elektrik, elektronik, mekanik, hidrolik sistemlerinin yeniden projelendirilmeleri ve bakım hizmetleri sizin belirleyeceğiniz periyotlarla, uzman kadromuzca yapılır.


Genel bakım onarım ve servis hizmetimizin yanında; Full Ventil (Ön dolum valf)'leri tamiri ve yenilenmesi, hidrolik ünite bağlantı hortumları yenilenmesi, silindirlerin honlanması, taşlanması ve krom kaplama işlemleri, genel elektrik arızalarının giderilmesi, kavrama ve fren grubu arızaları, eksantrik dişli grubu arızaları, slayt ayar vidası, pres tablası, denge silindiri arızaları, hava yastıkları, aşırı yük sistemi, pres düşürücüler, kalıp itici pimleri, parça Alıcı Aparatlar ile diğer bakım onarım ve revizyon alanında hizmet vermekteyiz.